Naši partneři

Marmoleum Praha

marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha vám nabízejí podlahovou krytinu marmoleum a všechny potřebné služby s ní spojené. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na marmoleum výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

 

Podlahy Praha

Podlahy PrahaPodlahy Praha s.r.o. se zabývají prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin. V jejich sortimentu lze spatřit široké spektrum dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ostatní podlahové krytiny. V nabídce služeb vám nabízejí například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu, které najdete na Praze 7, se lze osobně poradit s odborníkem, prohlédnout si zboží a udělat si tak představu jaká je ta správná podlaha pro vaší domácnost.

 

Čelní sklo

Čelní skloFirma Autosklo JR se výměnou nebo opravou autoskel zabývá již vice jak 20 let. Odborný personál s mnohaletými zkušenostmi posoudí poškození vašeho čelního skla či jiného autoskla a rozhodne o postupu opravy. Někdy se dá čelní sklo scelit - když se jedná o malou prasklinu a někdy je zapotřebí kompletní výměna čelního skla.

 

Ruční mytí aut

Ruční mytí aut Pokud hledáte ruční mytí aut Praha 6, tak vám doporučujeme Automyčku Dejvice. Provozovnu mají v centru Dejvic, v podzemních garážích hotelu International. Nabízí vám kvalitní služby za rozumnou cenu. Ruční mytí aut Praha: Automyčka Dejvice je ten správný partner pro vás.

Deratizace Praha

Deratizace Praha

Naše zámečnická pohotovost Praha Vám doporučuje firmu KF TRANS s.r.o., která provádí deratizace Praha, dezinsekce, dezinfekce již více než 15 let. Jejich deratizace a ostatní DDD služby (deratizace, dezinsekce, dezinfekce) jsou prováděny vždy kvalitně a bezpečně.

 

 

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Praha je firma s dlouholetou tradicí v oboru sklenářských prací. Firma sídlí v Praze, ale nemá problém realizovat zakázku po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovaní profesionálové s dlouholetou praxí v oboru a svojí práci odvádí opravdu kvalitně a zodpovědně. Vždy reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Karavany Praha

Karavany PrahaJestliže jste uvažovali nad tím, jak moderním a komfortním způsobem cestovat během nadcházející dovolené, tak by se vám mohla líbit možnost cestování s karavanem. Společnost Karavany Praha vám může nabídnout zcela nové karavany k půjčení. Zajímáte-li se o obytné vozy, obraťte se na ně. V případě zájmu o pronájem obytných vozů vám veškeré potřebné informace poskytne jejich půjčovna obytných aut.

Vjezdové brány

vjezdové bránySpolečnost Urban BVP má ve své nabídce vjezdové brány, garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory, parkovací systémy a parkovací sloupky. Veškeré tyto produkty vám mohou dodat včetně montáže. Společnost realizuje vjezdové brány, ploty, garážová vrata jak pro velké firmy nebo pro průmyslové firmy, tak i pro jednotlivé rodinné domy.

 

Koupelny Praha

Luxusní koupelny Luxusní koupelny Praha Dorint DG Centrum mají otevřenou novou vzorkovou prodejnu v Praze na Žižkově. Naleznete tam produkty od světoznámých značek, které se specializují na výrobu zařízení pro luxusní koupelny. Ve vzorkové prodejně tedy naleznete luxusní vany, luxusní baterie, luxusní radiátory, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty od firem jako je Dornbracht nebo Alape.

Ubytování Krkonoše

Ubytování KrkonošetHledáte inspiraci, kam vyrazit na dovolenou s dětmi, s rodinou nebo přáteli? Máte starost, aby v místě, kde budete trávit dny volna, jste měli příjemné ubytování s veškerým pohodlím a možnostmi podnikat aktivity, které zaujmou i ty nejmenší členy rodiny? Ubytování Krkonoše je odpovědí. Konkrétně bouda Šestidomí, kterou vám zde chceme doporučit. Krkonoše turistika je lákadlem pro všechny věkové skupiny z celého Česka.

Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Sklenářství PrahaTomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Schodolezy pro invalidy

Schodolezy pro invalidyLaicky řečeno, schodolez pro invalidy je zařízení na elektrický pohon, které umožňuje člověku na vozíčku pohyb po schodech. Respektive umožňuje doprovodné osobě pohyb s vozíčkářem o schodech. Všechny schodolezy vyždují u pohybu po schodech i doprovodnou osobu. Výjimkou je pouze multifunkční samoobslužný schodolez Explorer, s kterým se může indisponovaný člověk pohybovat po schodech sám. Obsluha schodolezu je však velmi snadná a zvládne ji každý. Především pasové schodolezy pracují opravdu na bázi stisknutí jediného tlačítka - vypnuto / zapnuto. U kolečkových schodolezů už je potřeba trochu fyzické síly pro vyvažování, ale zase s nimi můžete zdolat atypické schodiště.

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha posoudí nutný rozsah zásahu a vypracuje pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Doporučí vám vhodný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.