Ruční mytí aut

Ruční mytí aut
Ruční mytí auta
Ruční mytí aut Praha
Ruční mytí auta Praha
mytí aut
Ruční mytí aut Praha 6
mytí auta Praha
Ruční mytí aut Praha Dejvice

Pokud hledáte ruční mytí aut Praha 6, tak vám doporučujeme Automyčku Dejvice. Provozovnu mají v centru Dejvic, v podzemních garážích hotelu International. Nabízí vám kvalitní služby za rozumnou cenu. Ruční mytí aut Praha: Automyčka Dejvice je ten správný partner pro vás.

Příprava auta na prodej je služba, o které málo lidí ví, ale přitom se jim vždy vyplatí. Nechte si odborně vyčistit auto a zvyšte jeho cenu. 

Ruční mytí aut - programy

Zmíněná automyčka Dejvice má služby rozdělené do jednotlivých programů. Tyto programy jsou odstupňovány nabídkou i cenou tak, že si vybere opravdu každý klient.

Ruční mytí aut program 1 - Standard

Jak název napovídá, tak v rámci standardního programu dostane vaše auto tu nejzákladnější a nejdůležitější péči, kterou by mělo dostat jednou za čas každé auto. Konkrétně do toho to programu patří důkladné mytí exteriéru vozidla, dále očištění od všech nečistot, které na autě během používání ulpívají. Nejčastěji je to očištění od hmyzu, asfaltu a dalších nečistot.

Samozřejmostí je ruční osušení, umytí prahu a vnitřních hran dveří. Budou vám umyta okna a ošetřeny veškeré plasty.

Následuje vyluxování interiéru a závěrečné provonění vozu, které podtrhne celou dobře odvedenou práci.

Ruční mytí aut program 2 - Komplet

Program komplet obsahuje stejné věci jako tomu je u programu 1, ale navíc obsahuje důkladné ruční mytí karoserie, ošetření šamponem, voskem, rozleštění, umytí kol a ošetření pneumatik. V interiéru vedle luxování provedou tepování koberců a omytí kůže. K tomu ještě vnitřek vozu ošetří včelím voskem.

Ruční mytí aut program 3 - Komplet NANO

Kompletní program je to nejlepší, co pro svůj vůz můžete udělat. Nabízí vše z Programu 1 a 2 a k tomu navíc i trojnásobné ruční umytí karoserie. Podle prvního programu, podle druhého programu + ošetření nano šamponem. Dále v programu 3 je tepování autosedačekmytí motoru a v rámci mytí auta i tekuté stěrače a ochranu laku na cca 3 měsíce.

Součástí tohoto programu je i čištění interiéru aut ozónem ZDARMA. Tím zlikvidujete viry a bakterie ve vašem voze.

Ruční mytí aut - stop virům

Čištění ozónem je metoda, která likviduje viry a bakterie. Můžete si ji v automyčce Dejvice objednat i zvlášť, bez ohledu na výběr programu.

Ruční mytí aut - kvalitní autokosmetika

Myčka aut nabízí autokosmetiku renomované značky MAF-RA s certifikací ISO 9001 a ISO 14001. Tyto přípravky jsou velmi kvalitní, šetrné k životnímu prostředí a myčka s nimi má famózní výsledky.

Ruční mytí aut Dejvice - vychází klientům vstříc

V automyčce Dejvice jsou si vědomi toho, že někteří klienti svůj vůz neradi svěří do cizích rukou a o ruční mytí auta se chtějí postarat sami. Proto vám mohou nabídnout možnost čištění aut, kdy si vůz omyjete sami, či pod odborným dohledem. Rádi s vámi vše proberou, poskytnou technologii a zbytek už bude na vás.