Luxusní koupelny Praha

koupelny
koupelny Praha 2
koupelna
koupelny 1
luxusní koupelny 5
koupelny Praha 3
koupelna Praha
koupelna 1

Luxusní koupelny Praha Dorint DG Centrum mají otevřenou novou vzorkovou prodejnu v Praze na Žižkově. Naleznete tam produkty od světoznámých značek, které se specializují na výrobu zařízení pro luxusní koupelny. Ve vzorkové prodejně tedy naleznete koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen a sprchové kouty od firem jako je Dornbracht nebo Alape. Tyto firmy se zaměřují na luxusní koupelny a nejenom že se drží nejnovějších trendů, ale oni je i sami určují. Obě tyto firmy výrazně určují vývoj trendů a trhu s moderními koupelnami. V Dorint DG centru můžete nalézt jejich výrobky dřív než kdekoliv jinde. Zároveň produkty firem Dornbach i Alape nejsou jediné, které ve vzorkové prodejně naleznete.

Koupelny Praha - nechte se inspirovat

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo 774 221 009.

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

Nadnárodní společnost Dornbracht Group se za 60 let své existence stala leaderem ve výrobě prémiových armatur. Význačně ovlivnila trh a jeho vývoj, jak po stránce designu, tak i v samotné technologii. Začátkem roku 2001 se sloučila s Dornbracht Group také společnost Alape a vytvořili tak velký koncern. Mezi výrobci sanitárních zařízení má tato společnost vybudované své jméno a výbornou pověst. V DG centru v Praze na Žižkově Vám luxusní baterie Alape osobně představí. Odborní zaměstnanci vám luxusní koupelny rádi detailně představí a vše vysvětlí. Věnují vám tolik času, kolik jen budete chtít.

Koupelny Praha- vzorkovna Dorint DG centrum např. nabízí:

Luxusní koupelny - sprcha nového tisíciletí

Ve vzorkové prodejně luxusních koupelen vám představí technologii jakou je systém PERFORMING WATER. Tato technologie vylepšuje už tak dokonalé sprchy a vany od spoelčnosti Dornbracht na ještě lepší úroveň. Jednoduše řečeno vám tato technologie nabízí úplně ovládat tok vody. Směr, sílu, režim, vše si můžete odladit dle vaší současné nálady.  Tyto možnosti vám ještě více zesílí pocit luxusu. Můžete si ve vašem sprchovém koutě zařídit jedinečný zážitek, který bude přesně takový, jaký ho chcete mít. Možností je opravdu mnoho.

Luxusní koupelny – transforming water system

Unikátní systém TRANSFORMING WATER vznikl na základě dlouhodobých poznatků a zkušeností. Cílem tohoto systému je dosáhnout maximálně příjemného pocitu z koupele. Díky designu, architektuře a technologie Vám může nabídnout dokonalé místo, kde můžete relaxovat a načerpat novou energii. To především umožňuje harmonizace vody, světla a vůně. Vaše koupelna se tak může stát místem, kde se budete cítit naprosto skvěle.

Koupelny - sanitární "Alape" vybavení

Jestliže toužíte po luxusní koupelně, tak je vám určitě jasné, že nejde jen o funkčnost, ale především o pocit, který ve vás při pohledu na ní vyvolává. Určitě chcete, aby vaše moderní koupelna už od pohledu ve vás vyvolala pohodlí a pocit spokojenosti. Glazovaná umyvadla od společnosti Alape vám k takovým pocitům dopomohou. Výrobky Alape vytváří atmosféru luxusní koupelny. Alape umyvadla se vyrábí v několika vzájemně kombinovatelných verzích, a tak dokáží splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.