Vjezdové brány

Vjezdové brány
Vjezdové brány 1
Vjezdové brány 3
Vjezdové brány 2
Vjezdové brány 4
Vjezdové brány 5
Vjezdové brány 6
Vjezdové brány 7

Vjezdové brány, garážová vrata a ploty od firmy Urban BVP vás jistě nezklamou

Jestliže hledáte někoho kdo by vám oplotil váš pozemek či potřebujete již k hotovému plotu namontovat vjezdovou bránu nebo ke stávající garáži dodat garážová vrata, tak vám rádi doporučíme firmu Urban BVP.  Firma vám poskytne prvotřídní řemeslné zpracování, pomoc při výběru a kvalitní materiály, které při montáži využívají, a také produkty, které nabízí jsou z těch nejlepší materiálů od těch největších a zaběhlých dodavatelů. I přes tuto kvalitu práce, produktů a použitých materiálu mají velmi dobré ceny.

Společnost Urban BVP má ve své nabídce vjezdové bránygarážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory, parkovací systémy a parkovací sloupky. Veškeré tyto produkty vám mohou dodat včetně montáže. Společnost realizuje vjezdové brány, ploty, garážová vrata jak pro velké firmy nebo pro průmyslové firmy, tak i pro jednotlivé rodinné domy.

Vjezdové brány rozdělení

Vjezdové brány od společnosti Urban BVP vám dodají kompletní uživatelský komfort a zabezpečí váš pozemek, ale zároveň je vhodné, aby šikovně doplnili váš současný plot, váš pozemek a stavbu. Mezi rozhodující faktory, které byste měli brát při výběru vjezdové brány v potaz je prostor, zakřivení terénu, provozní požadavky a také finanční dispozice. S výběrem vám firma Urban BVP pomůže, takže se nebojte na ní obrátit.

Vjezdové samonosné brány

Samonosné vjezdové brány jsou výbornou volbou, protože nejsou potřeba, žádné stavební zásahy. Není potřeba vyrovnávat terén či řešit ukotvení v kolejích. Tyto vjezdové brány se otevírají do strany podél plotu. To má velkou výhodu především v tom, že nezabírají prostor ve vjezdu. Samonosné vjezdové brány také nemusí mít žádná podpůrná kolečka, vodicí profil ani nevyžadují rovný terén jak by tomu bylo u pojezdových bran. 

Vjezdové pojezdové brány

Jak jsme naznačili výše, tak pojezdové brány vyžadují rovný terén. To kvůli tomu, aby bylo možné zabudovat pojezdovou kolejnici. V této zabudované kolejnici se bude pohybovat brána na kolečkách. Pojezdové vjezdové brány se zasouvají pomocí koleček těsně podél plotu či zdi po pojezdu ukotveném do zabetonovaného základu. Vjezdové pojezdové brány jsou tudíž vhodné jen pro vodorovné povrchy. Na druhou stranu vám díky jednoduché konstrukci nabízejí pojezdové vjezdové brány vysokou životnost a spolehlivost.

Vjezdové křídlové brány

Křídlové vjezdové brány jsou levným a právě proto i nejvyužívanějším řešením.Tento typ vjezdové brány je použit tam, kde není dostatečný prostor pro boční vysunutí jako tomu je zapotřebí u samonosné vjezdové brány nebo pojezdové brány. V těchto případech je jedinou možností bránu otvírat dovnitř nebo ven. Křídlové vjezdové brány je možné vyrobit přesně tak, jak budete potřebovat. Lze vybrat velikost, styl i počet křídel. Firma Urban BVP vám dodá vše zařídí podle vašich požadavků. Jednotlivá křídla či křídlo se může otvírat dovnitř, ven a v případě, že budete chtít se vjezdová brána bude otevírat oběma směry. Křídlové vjezdové brány lidé volí kvůli své ceně a variabilitě.

Firma Urban BVP disponuje odborným a ochotným personálem

Montáž veškerých produktů z nabídky společnosti Urban BVP (vjezdové brány, pohony pro brány, garážová vrata, plotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory a parkovací systémy...) provádí zaměstnanci jejich firmy, kteří mají více jak 20 letou zkušenost. Zároveň jsou neustále proškolování a zlepšují se ve svých dovednostech. Profesionální firma Urban BVP vám může nabídnout kompletní služby. Poradí při výběru, dodá včas co si objednáte a odborně zajstí montáž. Jelikož má firma dobré ceny, práci provádí svědomitě a má několikaletou zkušenost v oboru, tak vám jí rádi doporučíme.