Deratizace OK

deratizace
deratizace Praha
deratizace Praha východ
deratizace myší
deratizace potkanů
deratizace hlodavců

Pokud sháníte firmu, která by vám provedla deratizaci, tak vám doporučujeme KF TRANS s.r.o.. V nabídce mají kompletní DDD služby - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. V oblasti deratizace vám mohou poskytnout například tyto služby: deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Pokud vás zajímá více nebo chcete poptat deratizaci volejte na číslo 606 268 268.

Hrabákova 2001/21
148 00 Praha 11 ‎

Deratizace - proč od KF TRANS s.r.o.?

  • Rychlost - mohou u vás být již do 2 hodin od zavolání
  • Profesionální přístup zaměstnanců a 16 let praxe v oboru deratizace
  • 100% záruka na úspěšnost deratizace
  • Diskrétnost i u deratizace štěnic
  • Moderní postupy a vybavení pro provádění deratizace
  • Spokojenost klientů a reference k nahlédnutí a dodání

Deratizace diskrétně

Firma KF TRANS s.r.o. vám realizuje službu deratizace bytu a domu diskrétně. Jejich vozy nejsou okatě označeny a není z nich tedy ihned patrné, že u vás doma probíhá deratizace. Všichni sousedé přeci nemusí hned vědět, že u vás probíhá deratizace štěnic nebo že na zahradě máte potkany.

Deratizace cena

Deratizace není tak drahou záležitostí, jak si mnoho lidí myslí. Cena deratizace je totiž velmi příznivá a navíc dostanete od firmy 100% záruku na úspěšnost provedené deratizace. Společnost KF Trans se zaměřuje na Deratizace Praha 1 - 10 a Praha východ. Zároveň provádějí povinné prohlídky a revize HACCP klientům z oboru potravinářství.

Proškolený personál na deratizace

Zaměstnanci od firmy KF Trans jsou neustále zaškolování, obeznamování s novými postupy a navíc již mají mnohaletou zkušenost a umí zvolit nejvhodnější postup. Odhalí přístupové cesty hlodavců a na základě toho, určí způsob zásahu. Provedením deratizace chráníte váš majetek a zdraví.

Deratizace - na co dbát?

Dbejte na prevenci! Preventivní deratizace je vhodné uskutečnit 2x ročně, aby se hlodavci nepřemnožili. Prevence je vždy jednodušším a lepším řešením než následné řešení akutního stavu. Akutní deratizace se dělá 3x za sebou v určitém časovém intervalu. Na tuto deratizaci poskytujeme 100% záruku. Pokud se tento postup nedodrží, tak výsledek nechceme garantovat. Neřešte situaci na vlastní pěst! Hlodavci by si mohli vytvořit rezistenci a poté bude následná deratizace výrazně komplikovanější a to i z rukou odborníka.