Vchodové dveře do bytu

vchodové dveře do bytu
vchodové dveře do bytu Praha
vchodové dveře Praha
vchodové dveře
vchodové dveře cena
vchodové dveře 90
vchodové dveře 80

Pokud chcete vyměnit současné vchodové dveře nebo jenom uvažujete nad bezpečnostními dveřmi, tak vám naše Zámečnická pohotovost Praha doporučuje kontaktovat odborníky z firmy Dveře OK a oni vás zdarma navštíví a proberou s vámi vaší představu. Sdělí vám cenu za nové dveře a za montáž, změří zárubně, většinou se snaží instalovat dveře do původních zárubních, a jestliže budete chtít, mohou s vámi ihned sepsat objednávku.

V nabídce mají všechny typy vchodových dveří: bezpečnostní vchodové dveře, protipožární dveře, jednobodové, šestibodové nebo osmibodové. Rovněž v jejich nabídce naleznete různé komponenty a kování dle vašeho přání. Mohou vám nabídnout i bezpečnostní zámky. Nabízí bezpečnostní vchodové dveře v několika protipožárních třídách. Venkovní vchodové dveře od společnosti Dveře OK vás určitě nezklamou.

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové
Tel: 601 123 233
e-mail: info@dvere-ok.cz

Proč vchodové dveře do bytu od Dveře OK?

  • Bezplatná konzultace a sestavení objednávky přímo u vás
  • Dodání dveří na místo do tří týdnů a jejich namontování do tří hodin (u vybraných typů)
  • Instalace nových dveří do vašich stávajících zárubní
  • Většina komponent (mimo zámkových vložek) vyrobena v ČR

Využití vchodových dveří do bytu

Vchodové dveře do bytu mohou být protipožární nebo bezpečnostní či mohou splňovat oba tyto prvky. Bezpečnostní vchodové dveře do bytu, které firma dodává odradí zloděje už od pohledu. Ač se to nemusí zdát, tak zloděj bezpečnostní dveře a bezpečnostní kování se zámkem pozná na první pohled. Již tato skutečnost ho odradí a vybere si za cíl běžné dveře bez těchto ochranných prvků. Z toho důvodu jsou doporučovány bezpečnostní dveře do bytu, rodinného domu nebo i  do paneláku - bezpečnostní dveře do paneláku.

Pokud však potřebujete zámečnické práce nebo máte zabouchnuté dveře, tak se vám bude spíše hodit náš zámečník Praha a služby našeho zámečnictví

Vchodové dveře do bytu - jaké dveře vybrat?

Vchodové dveře do bytu proti vloupání

Společnost Dveře OK nabízí bezpečnostní vchodové dveře do bytu, které jsou skvělou volbou pro ochranu vašeho domu či bytu před vloupáním. Tyto dveře jsou k dispozici v bezpečnostních třídách RC2 a RC3, které výrazně znesnadňují pokusy o vloupání. Zloději preferují snadnější cíle, a proto se často vyhýbají dveřím s vysokou bezpečností. Nejžádanější rozměry jsou vchodové dveře 90 a vchodové dveře 80, ale firma Dveře OK nabízí také možnost objednání dveří na míru, které se přesně přizpůsobí vašim potřebám a nemusí se bourat současné zárubně. Dveře lze snadno seříznout a nastavit panty pro montáž do původních zárubní.

Vchodové dveře do bytu protipožární

Bezpečnostní protipožární dveře jsou skvělou volbou pro zvýšení bezpečnosti vstupu do bytu. Tyto vchodové dveře do bytu kombinují prvky bezpečnostních dveří s ochranou proti požáru. Jsou vybaveny požárním a kouřotěsným uzávěrem a pevnou ocelovou zárubní. Splňují požadavky na klasifikaci EI, EW 30 DP3, což znamená, že jsou schopny odolat požáru po dobu 30 minut. Certifikáty normy ISO 9001 a certifikáty akreditovaných zkušeben zaručují kvalitu těchto dveří.