Bezpečnostní vchodové dveře

Bezpečnostní vchodové dveře
vchodové dveře
Bezpečnostní dveře
Bezpečnostní vchodové dveře do paneláku
Bezpečnostní dveře do paneláku
vchodové dveře 90
protipožární dveře

Pokud chcete vyměnit současné vchodové dveře nebo jenom uvažujete nad bezpečnostními dveřmi, tak vám naše Zámečnická pohotovost Praha doporučuje kontaktovat odborníky z firmy Dveře OK a oni vás zdarma navštíví a proberou s vámi vaší představu. Sdělí vám cenu za nové dveře a za montáž, změří zárubně, většinou se snaží instalovat dveře do původních zárubních, a jestliže budete chtít, mohou s vámi ihned sepsat objednávku.

V nabídce mají všechny typy vchodových dveří: bezpečnostní vchodové dveře, protipožární dveře, jednobodové, šestibodové nebo osmibodové. Rovněž v jejich nabídce naleznete různé komponenty a kování dle vašeho přání. Mohou vám nabídnout i bezpečnostní zámky. Nabízí bezpečnostní vchodové dveře v několika protipožárních třídách. Venkovní vchodové dveře od společnosti Dveře OK vás určitě nezklamou.

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové
Tel: 601 383 123
e-mail: info@dvere-ok.cz

Proč bezpečnostní vchodové dveře od Dveře OK?

  • bezplatná konzultace a sestavení objednávky přímo u vás
  • dodání dveří na místo do tří týdnů a jejich namontování do tří hodin (u vybraných typů)
  • instalace nových dveří do vašich stávajících zárubní
  • většina komponent (mimo zámkových vložek) vyrobena v ČR

Využití bezpečnostních vchodových dveří

Bezpečnostní vstupní dveře do bytu mohou být protipožární nebo bezpečnostní či mohou splňovat oba tyto prvky. Bezpečnostní vchodové dveře, které firma dodává odradí zloděje už od pohledu. Ač se to nemusí zdát, tak zloděj bezpečnostní dveře a bezpečnostní kování se zámkem pozná na první pohled. Již tato skutečnost ho odradí a vybere si za cíl běžné dveře bez těchto ochranných prvků. Z toho důvodu jsou doporučovány bezpečnostní dveře do bytu, rodinného domu nebo i  do paneláku - bezpečnostní dveře do paneláku.

Pokud však potřebujete zámečnické práce nebo máte zabouchnuté dveře, tak se vám bude spíše hodit náš zámečník Praha a služby našeho zámečnictví

Bezpečnostní vchodové dveře - jaké dveře vybrat?

Bezpečnostní vchodové dveře proti vloupání

Bezpečnostní vchodové dveře proti vloupání firma dodává v bezpečnostní třídě RC2 a RC3. Tyto bezpečnostní dveře násobně  ztíží případný pokus zloděje o vniknutí do vašeho domu či bytu. Nicméně, jak jsme již psali, tak k vloupání většinou ani nedojde, protože zloděj vždy zvolí raději jednodušší cestu. To znamená, že si vyhlídne dveře, které jsou snazším cílem.. Nejvíce žádané rozměry dveří jsou vchodové dveře 90 a vchodové dveře 80, ale firma vám dává možnost objednat dveře přesně vám na míru, tak aby se nemuseli bourat vaše současné zárubně. Dveře se dají seříznout a pant nastavit tak, aby šlo provést montáž do původních zárubních.

Bezpečnostní vchodové dveře protipožární

Bezpečnostní vchodové protipožární dveře jsou typem dveří, které obsahují jak prvky bezpečnostní, tak i ty protipožární. Protipožární dveře musí být vybaveny požárním a kouřotěsným uzávěrem, těsnou ocelovou zárubní a splňovat požadavky na klasifikaci EI,EW 30 DP3. Doba odolnosti bezpečnostních protipožární dveří je 30 minut. Kvalitu dveří zajišťují certifikáty  normy ISO 9001 a certifikáty akreditovaných zkušeben.