Sklenářství Praha

Sklenářství Praha
Sklenářství Praha 1
Sklenářství Praha 2
Sklenářství Praha 3
Sklenářství Praha 4
Sklenářství Praha 5
Sklenářství Praha 6
Sklenářství Praha 7
Sklenářství Praha 8

Zámečnická pohotovost doporučuje:

Sklenářství Praha s.r.o. je firma s dlouholetou tradicí v oboru sklenářských prací. Firma sídlí v Praze, ale nemá problém realizovat zakázku po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovaní profesionálové s dlouholetou praxí v oboru a svojí práci odvádí opravdu kvalitně a zodpovědně. Vždy reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Ve Sklenářství Praha najdete spousty profesionálů, kteří vědí co dělají. Perfektně umí zacházet s vybavením a pracovními nástroji, díky kterým poskytují sklenářské práce v té nejvyšší kvalitě, krátkém čase a za rozumné ceny…

Firma pracujeí s výrobky předních světových značek – Bohle, Silberschnitt, Würt, Perennator a Pannkoke.

Na Sklenářství Praha se můžete obrátit třeba jen s jediným oknem i se zakázkou na celý skleněný komplex. V případě Vašeho zájmu či potřeby, mohou rovnou přijet s pojízdnou dílnou přímo k Vám domů nebo do obchodu či kanceláře a veškeré práce provedou na míru dle Vašich potřeb a požadavků a v co nejkratším čase.

Sklenářství Praha - nabídka služeb

Hledáte profesionální sklenářství Praha? V oblasti sklenářství jsou od oprav rozbitých oken nebo vysklených dveří až po obložení kuchyně či koupelny barevným sklem skutečnými odborníky. Máte zájem o barevné sklo, kalené sklo, bezpečnostní sklo, chcete vyrobit a nainstalovat skleněné schody nebo pochozí sklo, které byste použili na vaší podlahu? Tak to se jistě obraťte na naše sklenářství, kde ani výroba akvária pro toto sklenářství Praha není problém.

Díky dlouholetým zkušenostem a zručnosti sklenářů z této firmy vám mohou nabídnout velmi pestrou paletu sklenářských prací a služeb. Provedou vám veškeré sklenářské práce - od drobných sklenářských oprav v domácnosti až po rozsáhlé montáže a servis. V nabídce sklenářských prací jsou běžné opravy a zasklívání oken, dveří a výloh, instalace bezpečnostních skel či izolačních dvojskel, prodej řezaného skla 3 a 4 mm a ornamentního skla, v portfoliu mají také např. antireflexní sklo na obrazy či výrobu zrcadel.

Sklenářství Praha nonstop

Bydlíte-li v oblasti Praha, mohou se s Vámi dohodnout na mobilním zasklívání - přijedou za vámi! Sklenářská pohotovost – Sklenářství NONSTOP – funguje 24h denně.

Do kompletní nabídky sklenářských prací Sklenářství Praha patří i možnost objednat si v podstatě jakékoli typy skel - čirá, nerozbitná, kalená, bezpečnostní, neprůhledná nebo pískovaná skla. Sklo Vám nařežeme, provrtáme či jinak zpracujeme podle Vašich potřeb.

Sklenářství Praha - cenová kalkulace zdarma

Nabízejí zdarma zpracování všech cenových kalkulací, poskytování poradenství a spolupráci při přípravě projektů nebo staveb. Snaží se vždy maximálně vyhovět zákazníkům v co možná nejkratších termínech. Na všechny výrobky mají veškeré certifikáty včetně prohlášení o shodě.