Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Sklenářství Praha
Sklenářství Praha 2
Sklenářství Praha 3
Sklenářství Praha 4
Sklenářství Praha 5
Sklenářství Praha 7

V situaci, kdy vám praskne sklo v okně nebo vám někdo, přes veškerá opatření, rozbije výlohu, se bez rychlé a profesionální pomoci sklenářů neobejdete! U společnosti sklenářství Praha najdete řešení na všechny starosti se sklem. Můžete si u ní objednat veškeré sklenářské práce, v nabídce najdete všechny typy skel a zrcadel. sklenářství Praha garantuje krátké dodací lhůty, vysokou kvalitu práce za rozumné ceny a vždy Vám zaručí spolehlivý sklenářský servis včetně sklenářské pohotovosti jak v Praze, tak v případě potřeby i po celé republice. Firma disponuje kvalitně vybavenými dílnami, týmem profesionálních sklenářů a velkými skladovými zásobami, proto je schopna rychle reagovat a splnit veškeré vaše požadavky. Na českém trhu působí již bezmála 20 let a všichni zaměstnanci jsou trvale proškolovaní profesionálové s dlouholetými zkušenostmi, kteří dokonale ovládají veškeré sklenářské práce.

Sklenářství Klapka - komplexní sklenářské služby

Komplexnost nabízených sklenářských služeb je velké plus, kterým se sklenářství Praha může pochlubit. Neustále rozšiřují rozsah nabízených služeb a sortimentu podle aktuálních požadavků zákazníků, zárukou je vysoká profesionalita, rychlost a kvalita provedené práce. Vždy se snaží zákazníkovi nabídnout to nejlepší řešení a vyhovět jeho požadavkům a přáním. Na sklenářství Klapka se můžete obrátit jak v případě objednávky zasklívání oken, tak také pokud máte zájem o moderní skleněné obklady do kuchyně nebo byste Váš interiér rádi doplnili o elegantní skleněný nábytek vyráběný na zakázku podle konkrétních požadavků zákazníka. Profesionálové sklenářství Klapka zasklívají všechny druhy oken, řežou a montují všechny druhy skel včetně sprchových koutů, zasklívají výklady, skleníky i krbová dvířka žáruvzdorným sklem, instalují skla ornamentní, izolační, bezpečnostní (vrstvená) i neprůstřelná.

Sklenářství Klapka – materiály

Ve sklenářství Praha je k dispozici široké spektrum skel a zrcadel, ze kterých si jistě vyberete přesně to, co v dané chvíli budete potřebovat. Samozřejmostí nabídky je barevné sklo, kalené sklo, bezpečnostní sklo i kvalitní pochozí sklo, ze kterého si můžete nechat vyrobit třeba skleněné schody či podlahu. Sklenářství Klapka dokáže bez problémů na zakázku vyrobit i různá akvária a terária. Výroba akvária zkušenými profesionály sklenářství Klapka se již uskutečnila pro mnoho zákazníků do domácností, kanceláří, restaurací, hotelů, škol i prodejen.

Sklenářství Klapka Praha – profesionální servis a kalkulace zdarma

Sklenářství Klapka poskytuje v oblasti sklenářství profesionální servis včetně poradenství a spolupráce při přípravě projektů nebo staveb na zakázku. Zaměření zakázky a vypracování nezávazné cenové kalkulace je zdarma. Hlavním cílem sklenářství Praha je vždy spokojený zákazník.

Sklenářství Klapka – sklenářská pohotovost

Pro akutní případy nabízí sklenářství Klapka také sklenářskou pohotovost. V případě potřeby, přijedou technici s pojízdnou dílnou za Vámi a veškeré sklenářské práce provedou rychle a kvalitně na míru dle Vašich potřeb a požadavků a v co nejkratším čase. Sklenářství NONSTOP, je k dispozici nepřetržitě, 24 hodin denně.