Podlahy Praha

Podlahy Praha
Podlahy Praha 1
Podlahy Praha 2
Podlahy Praha 3
Podlahy Praha 4
Podlahy Praha 5
Podlahy Praha 6

Zámečnická pohotovost doporučuje:

Podlahy Praha s.r.o. se zabývají prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin. V jejich sortimentu lze spatřit široké spektrum různých podlah - dřevěné podlahy, laminátové podlahy, vinylové podlahy, parkety, venkovní terasymarmoleum a ostatní podlahové krytiny. V nabídce služeb vám nabízejí například renovace parket, broušení parket, kompletní renovace podlah, pokládky podlahových krytin (laminátové, dřevěné, terasy, PVC, pokládka vinylové podlahy...) nebo servis schodů. V podlahovém studiu, které najdete na Praze 7, se lze osobně poradit s odborníkem, prohlédnout si zboží a udělat si tak představu jaká je ta správná podlaha pro vaší domácnost.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha vám nabízí vždy profesionální služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Společnost Podlahy Praha s.r.o. vám spolehlivě dodá a následně i položí jakoukoliv podlahovou krytinu, kterou si zvolíte. Mimo pokládku vám nabízejí i služby jako je údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, pokládka vinylových podlah, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů.

Podlahy Praha - sortiment

Nabídka sortimentu disponuje velkým výběrem všech typů podlahových krytin. Lze si všechny vzorky prohlédnout ve vzorkové prodejně Podlahy Praha, která je situována na Praze 7 v ulici Komunardů 38. V prodejně je vám k ruce vyškolený personál, který Vám vždy ochotně poradí s výběrem podlahové krytiny. K osobnímu nahlédnutí je zde vinylová podlaha, laminátová, dřevěná, marmoleum, prkna na terasu i do domu a ostatní podlahové krytiny.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

U výběru podlahové krytiny je důležité dbát hned na několik věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Důležité je vybrat především správný typ podlahy s ohledem na stávající podklad. S tím vám osobně poradíme v naší vzorkové prodejně na Praze 7. Velice záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny, což následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i výběr dekoru samotné podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

Dřevěné podlahy mají výhodu, že se u nich může provést broušení parket či prken a renovace parket pak dosahuje skvělých výsledků. Tato renovace podlah se může provést opakovaně.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky