Deratizace štěnic

Deratizace štěnic
Dezinsekce štěnic
likvidace štěnic
hubení štěnic
Deratizace štěnic Praha
likvidace štěnic Praha
hubení štěnic Praha
dezinsekce štěnic Praha

Deratizace štěnic se správně a odborně nazývá dezinsekce štěnic a jedná se o proces, při kterém dochází k systematické a plošné likvidaci štěnic. Jde o kompletní službu, na kterou je zapotřebí najmou profesionální firmu. Deratizace štěnic se nedoporučuje provádět na vlastní pěst. Nejen že se vám to samotnému nepovede, ale štěnice si vytvoří rezistenci a následná dezinsekce bude náročnějším. Dalším důvodem je, že je potřeba zkontrolovat okolní byty zda není nutnost provést hubení štěnic i tam. Deratizace štěnic je proces, který trvá zhruba 3 týdny, protože dochází k jednotlivým zásahům v zhruba týdenních intervalech.

Pro více informací nebo pro urgentní deratizace štěnic volejte na číslo 725 749 195.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

Naše Zámečnická pohotovost Praha deratizace štěnic neprovádí! Pro hubení štěnic využijte výše uvedený kontakt. Naše zámečnictví Praha poskytuje kompletní zámečnické práce.

Deratizace štěnic - jak štěnice vypadají?

Štěnice mohou napadnout jak člověka tak i domácí mazlíčky. Kousnutí od štěnice vypadá podobně jako to od komára. Na místě štípnutí můžete pozorovat malý puchýř, který je mírně oteklí a bude vás zřejmě svědět. Štěnice vás na rozdíl od komára kousne vícekrát vedle sebe, takže pokud máte více štípanců v těsné blízkosti, tak víte, že to jsou štípance od štěnice

Jak vypadají štípance od štěnice? I toto se dočtete na webu, který pro vás připravila speciálně firma Deratizace Praha

Deratizace štěnic - zanechávají po sobě stopy

Dalším nezpochybnitelným důkazem, že máte doma štěnice je, že uvidíte černé tečky v okolí postele nebo ze spoda v temných koutech. Jde o jejich výkaly, které štěnice po sobě zanechávají. Někdy můžete vidět i celou štěnici. V každém případě je pak na místě oslovit odborníky na hubení štěnic. Firma Deratizace Praha, kterou vám zde doporučujeme má přístup ke skutečně funkčním deratizačním přípravkům a má více jak 15 letou praxi.

Deratizace štěnic - proč vybrat firmu Deratizace Praha?

  • Deratizaci štěnic provádí nejmodernějšími dezinsekčnímy prostředky, které jsou bežné veřejnosti neprodejné
  • Vědí, že štěnice domácí vyžadují rychlí zásah. Do 2 hodin jsou u vás a problém řeší.
  • Mají dobré ceny a garantují 100 % úspěšnost jejich zákroku.
  • Mají za sebou nespočet úspěšně realizovaných deratizací, dezinsekcí a dezinfekcí - reference k dodání.

Deratizace štěnic - proč vyhledat odborníky?

Jak jsme psali v úvodu, tak likvidace štěnic je komplexní záležitost a je třeba  vždy oslovit odborníky, protože není zapotřebí provést deratizace štěnic pouze u vás, ale i v okolních bytech. Respektive je to doporučeno a deratizační firma uváží, zda je to opravdu nutné. Pokud byste se pouštěli do deratizace štěnic na vlastní pěst, tak riskujete, že si štěnice vytvoří rezistenci na vámi použité jedy, které nejsou tak účinné, jako ty používané profesionální firmu, ale štěnice by si mohli vytvořit rezistenci a byla by dezinsekce značně komplikovanější a delší.

Deratizace Praha pro vás navrhne vhodné řešení na míru vaší situaci a poskytne 100% garanci na úspěšnost tohoto zákroku. Pokud deratizace štěnic úspěšná nebude, tak vám bude vráceno 100% peněz.

Deratizace štěnic - může za výskyt štěnic špína?

Mnoho lidí si myslí, že za přítomnost štěnic může špína a špatné hygienické podmínky. Za problém se stydí a bojí se ho hlásit. Je třeba si však uvědomit, že štěnice se špínou nemají co dělat. Prostě si je přivezete z dovolené nebo i  vlaku či autobusu. 

Proč se mohou objevit štěnice?

  • Štěnice si nejčastěji lidé přivezou z dovolené a to i z luxusních hotelů,
  • Štěnice se objevují všude tam, kde je větší koncentrace lidí.
  • Často se přemnoží i v různých skladech a lidé je přinesou domů z práce.
  • V panelácích se k vám štěnice mohou dostat i mezi prostupy kolem trubek ústředního topení