Zámečník Praha 6

Zámečník Praha 6
Zámečník Praha 6 1
Zámečník Praha 6 2
Zámečník Praha 6 3
Zámečník Praha 6 4
Zámečník Praha 6 5
Zámečník Praha 6 6
Zámečník Praha 6 7

Zámečník Praha 6 umí otevřít každý zámek tak, že na něm nezůstane ani škrábnutí

Víte, že otevřít rychle a bez poškození zámek, je umění? Zámečník Praha 6 umí otevřít jakýkoliv zámek či zabouchnuté dveře, aniž byste to na nich poznali. Za 16 let praxe v oboru zámečnictví získal ve svém řemesle tolik praktických zkušeností, že se na jeho služby můžete 100% spolehnout. 

Zámečník Praha 6 nabízí především činnosti v oblasti otevírání zabouchnutých dveří a všech druhů zámků, včetně autozámků a trezorů, opravy zámků včetně bezpečnostních a závorových, jejich výměny a další zámečnické služby. 

Pokud se v lokalitě Praha 6 dostanete do svízelné situace, jako je např. zalomení klíče v zámku, zabouchnutí dveří či ztracení klíčů od auta, volejte naši pohotovostní linku 774 550 040! 

Zámečník Praha 6 k Vám dorazí do 60 minut od zavolání!

Víme, že čas má svou cenou, obzvlášť když stojíte před zamčeným autem a důležitá schůzka na druhé straně města se kvapem blíží. Pokud se nacházíte v některé čtvrti Praha 6, jak je např. Hanspaulka, Břevnov, Ruzyně, Liboc, Veleslavín, Vokovice, Dejvice, Střešovice nebo Bubeneč či Hradčany, zámečník Praha 6 k Vám dorazí nejpozději do 60 minut od zavolání!

V případě, že dojezd zámečníka Praha 6 překročí uvedený limit 60 minut, poskytneme Vám 30% slevu!  

Zámečník Praha 6 je připraven vyrazit Vám v kteroukoliv dobu

Zámečník Praha 6 nemá žádné otevírací hodiny, pracuje non stop! Jeho profesionální zámečnickou pomoc si můžete objednat ve dne i noci, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce.

Zámečník Praha 6 si vozí všechny potřebné nástroje, materiály, zámky i kování vždy s sebou. Není pro něj problém poradit si se zaseknutým zámkem, vyjmout z něj cizí předmět nebo v případě pokusu o loupež vyměnit zámek u Vašeho auta, a to i u luxusního modelu. Zámečník Praha 6 při otevírání zámků pracuje s největší opatrností, tak aby nedošlo k žádnému poškození.

Zámečník Praha 6 si dokáže poradit s každou složitou situací a ani nejmodernější bezpečnostní dveře pro něj nejsou nepřekonatelné. 

Zámečník Praha 6 nabízí komplexní zámečnický servis

Kromě pohotovostních zámečnických služeb má zámečník Praha 6 v nabídce široké spektrum dalších zámečnických služeb. Můžete si u něj objednat např. servis lištových, rozvorových a jiných zámků, bezpečnostních dveří, dílenské zámečnické práce, trezorový servis, komplexní zabezpečení nemovitostí i systém generálního klíče.

Zámečník Praha 6 je pro Vás vždy 100% jistota kvalitní, rychlé a profesionálně odvedené práce.

Naše zámečnictví Praha 6 a zámečnická pohotovost Praha 6 Vám je k dispozici nonstop.

Zámečník Praha 6 nabízí např.:

 • otevírání zámků se zalomeným klíčem
 • otevírání zabouchnutých dveří
 • opravy zámků, kování i dveří po vloupání
 • otevírání aut všech značek
 • montáže bezpečnostních dveří a zámků
 • montáže bran a mříží
 • systém generálního klíče
 • montáže bezpečnostních přístupových systémů
 • servis trezorů
 • výměny a opravy autozámků
 • servis lištových, rozvorových a jiných zámků

Náš zámečník Praha vás nezklame.