Zámečník Praha 4

Zámečník Praha 4
Zámečník Praha 4
Zámečník Praha 4
Zámečník Praha 4
Zámečník Praha 4
Zámečník Praha 4
Zámečník Praha 4
Zámečník Praha 4

Asi si každý umí představit, jak je nepříjemné, když si nechtěně zabouchnete dveře a klíč zůstane v zámku z druhé strany nebo přijdete k autu a zjistíte, že se Vám ho v noci pokusil někdo ukrást a poškodil zámek tak, že auto nejde otevřít. V tu chvíli na nic nečekejte a rychle volejte odbornou pomoc zámečníka Praha 4.

Zámečník Praha 4 Vám rychle pomůže při zabouchnutí klíčů v bytě nebo v autě, umí opravit či vyměnit špatně fungující zámek i vložku, seřídit drhnoucí dveře nebo opravit zámek či kování po pokusu o vloupání. 

Telefonní číslo 774 550 040 na zámečníka Praha 4 si uložte pro případ, že se stane něco s vašim zámkem u dveří bytu či auta nebo si „jen“ zabouchnete dveře.

Zámečníka Praha 4 si můžete objednat nonstop!

Služby zámečníka Praha 4 můžete objednat opravdu kdykoliv! Zámečník Praha 4 opravdu funguje non stop - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce! Jistě to, že umí otevřít každé dveře a odemkne každý zámek a to bez poškození!

Zámečník Praha 4 zajišťuje kompletní zámečnickou pohotovost, včetně otvírání bytů i aut všech značek, zabouchnutých i zamčených dveří či výměny poškozených zámků, ale provádí také opravy dveří po vloupání či montáže zabezpečovacích prvků na dveře (bezpečnostní štíty, přídavné zámky, rozvorové zámky, závory, elektronické zabezpečení objektů) i trezorový servis.

Naše zámečnictví Praha 4 a zámečnická pohotovost Praha 4 Vám je k dispozici nonstop.

Zámečník Praha 4 Vás vytáhne z nepříjemné situace nejpozději do 60 minut

Pokud v městské části Praha 4 budete potřebovat vyřešit jak otevřít zabouchnuté dveře nebo se dostat do svého zamčeného trezoru, zámečník Praha 4 Vám pomůže bez dlouhého čekání!

Dojezd zámečníka Praha 4 garantujeme nejpozději do 60 minut od zavolání zákazníka na naši pohotovostní linku 774 550 040. Pokud dojezd překročí uvedený limit, poskytneme Vám 30% slevu!  

Při výjezdu má zámečník Praha 4 vždy k dispozici veškerou potřebnou techniku, materiály i výrobky. Zámečník Praha 4 je profesionál, který vždy odvede špičkovou řemeslnou práci.

S čím vším Vám zámečník Praha 4 pomůže?

Zámečník Praha 4 nabízí vedle zámečnické pohotovosti i další zámečnické služby. Objednat si u něj můžete klasické zámečnické práce, jako je zabezpečení nemovitostí, montáž bezpečnostních dveří, bezpečnostních zámků, kování, systém generálního klíče atd.

Zámečník Praha 4 ochotně odpoví na všechny Vaše dotazy a podá Vám cenné rady, které mohou pomoci uchránit váš majetek, před zloději.

Služby, které má v portfoliu zámečník Praha 4:

  • otevírání zaseknutých nebo poškozených zámků
  • otevírání zabouchnutých dveří všech druhů
  • otevírání automobilů všech značek a typů
  • vyjmutí zalomených klíčů nebo různých předmětů ze zámků
  • pohotovostní výměna zámků, vložek nebo dveřního kování
  • opravy dveří a zámků po krádeži a vloupání
  • montáže bezpečnostních zámků a bezpečnostních vložek
  • montáže bezpečnostních přístupových systémů
  • realizace systému generálního klíče