Zámečník Praha 10

Zámečník Praha 10
Zámečník Praha 10
Zámečník Praha 10
Zámečník Praha 10
Zámečník Praha 10
Zámečník Praha 10
Zámečník Praha 10
Zámečník Praha 10

Zámečník Praha 10 nabízí pohotovostní otevírání zámků všech typů

Pokud budete v oblasti Praha 10 potřebovat profesionální zámečnické služby, volejte pohotovostní linku zámečníka Praha 10, který jsou připraven pomoci Vám dostat se, co nejrychleji z nezáviděníhodné situace.

Zámečník Praha 10 Vám pomůže s jakýmkoliv zámkem v celé městské části Praha 10, tj. ve čtvrtích Vršovice, Vinohrady, Strašnice, Malešice, Hrdlořezy, Záběhlice, Petrovice, Dolní a Horní Měcholupy, Dubeč, i Zahradní Město.

Telefonní číslo 774 550 040, na která můžete zámečníka Praha 10 volat, si pro jistotu uložte, nikdy nevíte, kdy že se stane něco s vaším zámkem u dveří bytu či auta nebo si „jen“ zabouchnete dveře.

Zámečník Praha 10 je pohotovosti ve dne i noci

Pokud se stane, že budete akutně potřebovat zámečnickou pomoc, zámečník Praha 10 je Vám k dispozici v kteroukoliv denní či noční dobu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce.

Na pohotovostní lince 774 550 040 je zámečník Praha 10 připraven ihned vyjet k Vašemu porouchanému zámku a bez dlouhého čekání vyřešit Váš problém. Nejen, že Vám pomůže s otevřením zabouchnutých dveří, ale dokáže také vyjmout zalomený klíč či jiný předmět ze zámku, otevřít zamčené auto nebo v případě pokusu o vloupání loupeže vyměnit nebo opravit poškozený zámek u dveří i auta. Veškeré potřebné díly ke své práci, jako jsou např. vložky do zámků, kování a další materiál, vozí vždy s sebou.

Zámečník Praha 10 má garantovaný dojez do 60 minut od zavolání

Protože si zámečník Praha 10 uvědomuje, že čas má svou cenou, obzvlášť když stojíte před poškozeným zámkem u auta a spěcháte s dětmi na kroužek, garantuje zámečník Praha 10 dojezd na místo do 60 minut od zavolání na pohotovostní linku 774 550 040.

V případě, že zámečník Praha 10 nestihne dorazit v uvedeném limitu, poskytne Vám 30% slevu!  

Zámečník Praha 10 nabízí široké spektrum činností

Zámečník Praha 10 Vám může nabídnout, kromě zámečnické pohotovosti, také mnoho dalších zámečnických prací. Nabízí např. dílenské zámečnické práce, trezorový servis, komplexní zabezpečení nemovitostí, realizace systému generálního klíče, servis lištových, rozvorových a jiných zámků, dodávky i montáže bezpečnostních dveří, atd.

Zámečník Praha 10 si dokáže poradit s každou zámečnickou objednávkou, ani ten nejsložitější trezorový zámek ho nepřekvapí!

Naše zámečnictví Praha 10 a zámečnická pohotovost Praha 10 Vám je k dispozici nonstop a garantuje dojezd do 60 minut od zavolání

Zámečník Praha 10 - nabídka služeb

  • otevírání zabouchnutých dveří
  • vyjímání zalomených klíčů a jiných předmětů ze zámku
  • opravy zaseknutých zámků
  • otevírání aut všech značek
  • opravy po vloupání
  • montáže bezpečnostních dveří a zámků
  • řešení bezpečnostních přístupových systémů
  • servis trezorů
  • servis lištových, rozvorových a jiných zámků
  • realizace systému generálního klíče