Zámečník Praha 2

Zámečník Praha 2
Zámečník Praha 2
Zámečník Praha 2
Zámečník Praha 2
Zámečník Praha 2
Zámečník Praha 2
Zámečník Praha 2
Zámečník Praha 2

Potřebujete otevřít bezpečnostní dveře? Zlomil se Vám klíč od auta v zámku? Nemůžete odemknout trezor? Nebo jste ztratili klíče od bytu a nemůžete se dostat domu? Nezoufejte, všechny tyto nepříjemné situace umí rychle vyřešit zkušený zámečník Praha 2!

Zámečník Praha 2 je profesionál poskytující nonstop zámečnické pohotovostní služby i nepohotovostní zámečnické práce v lokalitě Prahy 2. Pokud jste z Prahy 2, nebude to k Vám zámečník Praha 2 mít daleko, jeho dojezd bude rychlý a Vy tak na poskytnutí pomoci nebudete muset dlouho čekat.

Zámečnická pohotovost – ANDĚLÉ je profesionální společnost poskytující nonstop služby zámečníka nejen v oblasti Praha 2. Uložte si naše telefonní číslo 774 550 040 pro případ, že se stane něco s vašim zámkem u dveří bytu či auta nebo si „jen“ zabouchnete dveře.

Zámečník Praha 2 je tu pro vás 24 hodin denně a 7 dní v týdnu!

Na služby našeho zámečníka se můžete spolehnout v kteroukoliv denní či noční dobu, kterýkoliv den. Zámečník Praha 2 nemá omezenou pracovní dobu, je Vám k dispozici non stop - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce!

Zámečník Praha 2 bez dlouhého čekání snadno a spolehlivě vyřeší nejednu složitou situaci, jako jsou zabouchnuté dveře, poškozený zámek, zamčené auto nebo zalomený klíč v zámku. Rovněž Vám rád pomůže s výměnou poškozenému zámku, kování či dveří po vloupání nebo otevřením jakéhokoliv bezpečnostního trezoru. Veškeré potřebné díly, jako jsou např. vložky do zámků, kování a další vozí vždy s sebou.

Zámečník Praha 2 bude na místě určení do 60 minut od zavolání

Jakmile se vám v oblasti Praha 2 stane, že budete rychle potřebovat spolehlivé zámečnické služby, kontaktujte nás! Garantujeme Vám, že zámečník Praha 2 dokáže dorazit na místo určení nejpozději do 60 minut od zavolání na pohotovostní linku 774 550 040.

V případě, že dojezd překročí uvedený limit, poskytneme Vám 30% slevu!  Zámečník Praha 2 šetří Váš čas a ve výsledku i peníze!

Zámečník Praha 2 nabízí široké spektrum zámečnických prací

V oboru zámečnictví se naše společnost pohybuje již 16 let, disponujeme veškerou dostupnou moderní technikou i technologiemi a náš zámečník Praha 2 patří k těm nejlepším. U nás se vždy můžete spolehnout na rychle a precizně odvedenou práci.

Kromě pohotovostních zámečnických služeb nabízí zámečník Praha 2 také servis lištových, rozvorových a jiných zámků, servis bezpečnostních dveří, dílenské práce, trezorový servis, zabezpečení nemovitostí i systém generálního klíče.

Naše zámečnictví Praha 2 a zámečnická pohotovost Praha 2 Vám je k dispozici nonstop.

Zámečník Praha 2 poskytuje tyto služby:

 • otevírání zabouchnutých dveří s klíčem zevnitř
 • otevírání dveří se zaseknutým zámkem či
 • vyjímání zalomeného klíče či jiného předmětu ze zámku
 • otevírání aut všech značek
 • opravy a výměny zámků, kování a dalších prvků
 • dodávka, montáže a servis bezpečnostních zámků a vložek
 • výměny a opravy autozámků
 • montáže bezpečnostních přístupových systémů
 • servis trezorů, včetně otevírání bezpečnostních sejfů
 • realizace systému generálního klíče
 • servis lištových, rozvorových a jiných zámků