Zámečník Praha 3

Zámečník Praha 3
Zámečník Praha 3 1
Zámečník Praha 3 2
Zámečník Praha 3 3
Zámečník Praha 3 4
Zámečník Praha 3 5
Zámečník Praha 3 6
Zámečník Praha 3 7

Jste z pražské čtvrti Praha 3 a podařilo se Vám zalomit klíč v zámku nebo jste zůstali stát za zabouchnutými dveřmi? Přestalo Vám fungovat dálkové ovládání od auta a klíčky už dávno nevíte, kde jsou? Vykradli Vás a potřebujte co nejrychleji opravit nejen zámek, ale také kování? Našli jste v zámku domovních dveří strčený nějaký předmět a nevíte, jak ho dostat ven? V tu chvíli Vám pomůže náš zručný zámečník Praha 3.

Zámečník Praha 3 čeká na Vaše zavolání na pohotovostní non-stop lince 774 550 040, tak na nic nečekejte a volejte!

Zámečnická pohotovost – ANDĚLÉ poskytuje nepřetržité služby zámečníka v celé městské části Praha 3. Uložte si naše telefonní číslo, nikdy nevíte, kdy se Vám bude hodit!

Zámečník Praha 3 je profesionál s dlouholetými zkušenostmi

Zámečník Praha 3 poskytuje nejen pohotovostní služby, ale i různé nepohotovostní zámečnické práce. Je to proškolený profesionál, který umí zacházet s nejmodernějšími bezpečnostními zámky, vložkami, systémy i kováním a odvádí vždy poctivou řemeslnou práci.

Zámečník Praha 3 nabízí různé dílenské zámečnické práce, zajišťuje výměnu i servis bezpečnostních vložek; zabývá se výrobou, prodejem a montáží všech typů zámků; nabízí dodávku, opravy a výměny autozámků; v jeho portfoliu najdete také servis bezpečnostních dveří a systémů; umí si poradit i s různými typy trezorů a bezpečnostních sejfů.

Potřebujete-li v oblasti Prahy 3 práci zkušeného zámečníka, neváhejte se obrátit na zámečníka Praha 3.

Naše zámečnictví Praha 3 a zámečnická pohotovost Praha 3 Vám je k dispozici nonstop.

Zámečník Praha 3 vyřeší Váš problém s jakýmkoliv zámkem do 60 minut

Zámečník Praha 3 k Vám v této oblasti je schopen dorazit nejpozději do 60 minut a vyřeší Váš problém s jakýmkoliv zámkem, otevře zabouchnuté nebo zamčené dveře a opraví jakýkoliv zámek. Práci vždy provede kvalitně a se zárukou.

Všem našim klientům garantujeme 30% slevu na pohotovostní dojezd našeho technika v případě, že dojezd překročí uvedený limit 60 minut od zavolání klienta na naši pohotovostní linku 774 550 040.

Zámečník Praha 3 Vám pomůže nonstop!

Zámečník Praha 3 je připraven vyjet na místo problému v kteroukoliv denní i noční dobu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce!

Při otevírání zámků a dveří všech typů dbá zámečník Praha 3 vždy na minimální poškození. Snaží se tak docílit toho, aby Vám vznikly co nejnižší náklady. Veškeré potřebné díly, jako jsou např. vložky do zámků, kování a další vždy vozí s sebou.

Zámečník Praha 3 nabízí tyto zámečnické práce:

 • otevírání zabouchnutých i zamčených dveří
 • opravy a výměny zámků, kování i dveří
 • otevírání aut všech typů, včetně těch luxusních
 • otevírání, opravy a výměny trezorových zámků
 • opravy zámků se zalomeným klíčem
 • vyjímání zalomených klíčů či jiných předmětů ze zámku
 • servis lištových, rozvorových a jiných zámků
 • montáže bezpečnostních zámků a bezpečnostních vložek
 • montáže bezpečnostních přístupových systémů
 • výměny a opravy autozámků
 • systém generálního a hlavního klíče