Zámečnictví Praha 3

Zámečnictví Praha 3
Zámečnictví Praha 3 1
Zámečnictví Praha 3 2
Zámečnictví Praha 3 3
Zámečnictví Praha 3 4
Zámečnictví Praha 3 5
Zámečnictví Praha 3 6

Jste z oblasti Praha 3 a zabouchli jste si dveře nebo se Vám zlomil klíč v zámku? Nemůžete najít klíčky od auta? Vykradli Vás a potřebujte co nejrychleji spravit nejen zámek, ale celé dveře? Našli jste v zámku domovních dveří cizí předmět a nevíte, jak ho vyjmout? V tu chvíli na nic nečekejte a volejte non-stop zámečnictví Praha 3 na telefonním čísle 774 550 040!

Zámečnická pohotovost – ANDĚLÉ poskytuje nepřetržité služby zámečnictví v celé městské části Praha 3. Uložte si naše telefonní číslo, nikdy nevíte, kdy se Vám bude hodit! Zámečnická pohotovost Praha 3 je vám nonstop k dispozici.

Zámečnictví Praha 3 = profesionálové s dlouholetými zkušenostmi

V zámečnictví Praha 3 poskytujeme pohotovostní i nepohotovostní zámečnické práce. Pracujeme s nejmodernějšími bezpečnostními zámky, vložkami, systémy i kováním, naši zámečníci odvádějí vždy poctivou řemeslnou práci. 

Zámečnictví Praha 3 zajišťuje výměnu bezpečnostních vložek i servis, zabývá se také výrobou, prodejem a montáží všech typů zámků, nabízí autozámky včetně jejich oprav a výměn, v portfoliu má také bezpečnostní dveře a systémy, celoplošné závory či trezory.

Pří otevírání zámků všech druhů vždy dbáme na minimální poškození. Snažíme se tak, aby Vám vznikly co nejnižší náklady spojené s otevřením dveří. Veškeré potřebné díly, jako jsou např. vložky do zámků, kování a další vozíme vždy s sebou.

Jestliže potřebujete práci zkušeného zámečníka, neváhejte se obrátit na zámečnictví Praha 3.

Zámečnictví Praha 3 se o Vás postará do 60 minut

Profesionál zámečnictví Praha 3 k Vám přijede nejpozději do 60 minut a otevře jakékoliv zabouchnuté nebo zamčené dveře! Odemkne a opraví jakýkoliv zámek. Práci vždy provede kvalitně a se zárukou.

Všem našim klientům garantujeme 30% slevu na pohotovostní dojezd našeho technika v případě, že dojezd překročí uvedený limit 60 minut od zavolání klienta na naši pohotovostní linku 774 550 040.

Kdykoliv budete potřebovat v oblasti Praha 3 profesionální zámečnické služby, kontaktujte nás!

Zámečnictví Praha 3 Vám pomůže kdykoliv

V zámečnictví Praha 3 jsme připraveni na Vaše zakázky 24 hodin 7 dní v týdnu, 365 dní v roce!

Zámečnictví Praha 3 Vás rychle dostane ze svízelné situace - odemkneme zámek od dveří kanceláře v Praze 3, před kterou právě stojíte a klíče máte doma na druhé straně Prahy; otevřeme zabouchnuté dveře od bytu, kde právě pečete kuře; vyměníme poškozený zámek od auta, které se Vám zloděj pokusil ukrást, nebo otevřeme trezor, v němž máte důležité dokumenty.

Zámečnictví Praha 3 nabízí ucelené zámečnické služby:

  • opravy zámků se zalomeným klíčem
  • otevírání zabouchnutých i zamčených dveří
  • otevírání aut všech značek
  • opravy a výměny zámků, kování i dveří
  • montáže bezpečnostních zámků a bezpečnostních vložek
  • montáže bezpečnostních přístupových systémů
  • otevírání, opravy a výměny trezorových zámků
  • výměny a opravy autozámků
  • systém generálního a hlavního klíče
  • servis lištových, rozvorových a jiných zámků