Bezpečnostní zámek

Bezpečnostní zámek
Bezpečnostní zámek 1
Bezpečnostní zámek 2
Bezpečnostní zámek 3
Bezpečnostní zámek 4
Bezpečnostní zámek 5

Je u vás bezpečnost vás a vašich bližních na prvním místě? Bojíte se o své zdraví i majetek? Pokud chcete zvýšit zabezpečenívašeho domova, jste na správné adrese. Vhodný bezpečnostní zámek mnohonásobně zvýší odolnost dveří. Zároveň znemožní, nebo alespoň výrazně prodlouží dobu, po kterou se snaží zloděj bezpečnostní zámek zdolat. Vysoce kvalitní zámek v kombinaci s jinými ochrannými prvky je ovšem pro většinu zlodějů jen těžko zdolatelný. Značnou roli hraje kvalita a také provedení zámku. Naše firma instaluje jen kvalitní bezpečnostní zámky. Už se nemusíte bát toho, že budete vykradeni. Bezpečnostní zámek je malá, avšak důležitá investice do vašeho každodenního života.

Bezpečnostní zámek do dveří

V čem se liší bezpečnostní zámek do dveří oproti klasickým? Předně v tom, že klasický zámek do dveří otevře běžný zloděj do několika sekund, případně do pár minut. Klasické zámky jsou čistě jednoduchou variantou toho, že kdo má správný klíč, může otevřít dané  vchodové dveře, ale neřeší důležité bezpečnostní aspekty. Naproti tomu bezpečnostní zámek do dveří je navržen a konstruován tak, že odolává nejrůznějším taktikám zlodějů. Některé staré zámky byť bezpečnostní jsou například slabé proti relativně novým technikám, které dnešní zloději používají. Je tedy na místě si jednou za pár let zámek do dveří vyměnit.

Přídavný bezpečnostní zámek

Přídavný bezpečnostní zámek se doporučuje do každé domácnosti kvůli výraznému zvýšení ochrany vaší domásnostií. Přídavný zámek zpravidla pracuje na jiném principu, než klasický zámek a to z jednoduchého důvodu. Pokud by přídavný zámek pracoval na stejném principu jako ten, který zloděj například již zdolal, pak by pro něj jistě nebyl problém svůj postup opakovat a druhý stejně konstruovaný přídavný zámek by tedy postrádal smysl.

Bezpečnostní tříbodový zámek

Bezpečností tříbodový zámek umožní maximální zabezpečení dveří. Bezpečnostní tříbodový zámek je konstruován na speciálním mechanickém uzavíracím systému. Obecně má tuto konstrukci:
1) Základ tvoří mechanický tříbodový zámek (jeden bod je závora a druhé dva body mohou mít nejrůznější provedení)
2) Tyto uzavírací body jsou tvořeny většinou masivními hákovými závorami z mosazi nebo z oceli. Závory mají tvar klínu.

Bezpečnostní visací zámek

Výše jmenované zámky se používají spíše  na bezpečnostní dveře do bytu. Naproti tomu bezpečnostní visací zámek se především využívá například na skříňku. Dále se tento zámek hojně využívá například na cestovním kufru nebo brašně od vašeho drahého notebooku. Bezpečnostní visací zámek také nalezneme i na železné závoře, kterou sepne. Tento typ zámku můžeme nalézt i na mostě zamilovaných v hlavním městu Praha.

Bezpečnostní vložka do zámku dveří

Bezpečnostní vložka do zámku je vlastně takový malý kus železa. Díky malé velikosti si s výběrem vložky lidé nedělají mnoho starostí. Ovšem výběr bezpečnostní vložky do zámku je velice klíčový, jelikož tato vložka do zámku může výrazně ztížit nezvaným hostům vstup do vašich prostor.

Bezpečnostní zámek fab

Bezpečnostní zámek fab je velice rozšířený a hojně používaný. Díky značně propracované technologii je opravdu účinnou obranou proti narušitelům. Bezpečnostní zámek fab je řešení vašeho klidného spaní. Tento zámek je u nás k dostání za bezkonkurenční ceny.

V případě, že máte zabouchnuté klíče nebo potřebujete zámečnický servis, tak nás kontaktujte zámečnická pohotovost Praha.

Bezpečnostní vchodové dveře vám dodá firma Dveře OK.

Naše hlavní služby
 

Otevírání dveří bytu a aut

Otevírání dveří bytu
Naše firma Zámečnická pohotovost se specializuje na otevírání dveří a její dostupnost je po celé Praze a okolí . Pokud hledáte opravdu profesionální firmu na otevírání dveří , pak vám můžeme s potěšením oznámit, že jste na správné adrese. Otevírání dveří je snadné, pouze pokud jsou odemknuté, pokud se však například zasekne... » Více...

Otevírání aut

otevírání aut
Pokud hledáte specialisty na otevírání aut , máte vyhráno – právě jste je našli. Naše zámečnická pohotovost se specializuje na otvírání aut již mnoho let. Kdokoli si z našich klientů objedná specializovaného pracovníka na otevírání aut, ten je nadmíru spokojený. Nejen, že naše firma zámečnictví Praha otevírání aut zvládá s přehledem, ale... » Více...

Zámečnický servis

Zámečnický servis
V Praze nabízí Zámečnické služby nejedno zámečnictví. Ovšem opravdu profesionální zámečnictví se pozná podle více aspektů: 1) Kvalitní zámečnický servis 2) Rychlá zámečnická pohotovost 3) Zámečnický servis nonstop 4) Nabídka zámečnických prvků a bezpečnostních systémů 5) Instalace a servis zámečnických prvků – elektronické vrátné 6) Mnohaleté zkušenosti s prováděním zámečnického servisu 7)... » Více...

Zabouchnuté klíče

Zabouchnuté klíče
Pokud jste zavítali sem, nejspíše máte zabouchnuté klíče , nebo vás jen zajímá co dělat pokud tato situace nastane. Jestliže potřebujete specialistu na zabouchnuté klíče , naše zámečnická pohotovost je tu pro vás. Člověk se nemůže dostat do svého bytu, či auta někdy i několik hodin. Zapomenuté klíče v bytě vadí o... » Více...

Zámečnictví Praha

Zámečnictví Praha
Nechtěli bychom se moc chválit, ale jen velice těžko se v Praze najde jiné zámečnictví dosahující takových kvalit, zkušeností, profesionality a špičkovému přístupu ke klientovi, jako v našem Zámečnictví Praha , kde jsme zaměřeni hlavně na Zámečnickou pohotovost . Naše 16ti letá zkušenost v oblasti otevírání zámků po celé Praze a spokojenost... » Více...

Bezpečnostní zámek - ostatní služby:

Zabouchnuté dveře
Nouzové otevření bytu
Otevření auta
Zámečník Praha
Otevření dveří
Zámečnické práce
Zámečnictví Praha
Otevírání zámků Praha
Otevírání bytu - otvírání
Zabouchnutý byt
Bezpečnostní zámky