Zámečnictví Praha východ

Zámečnictví Praha východ
Zámečnictví Praha východ 1
Zámečnictví Praha východ 2
Zámečnictví Praha východ 3
Zámečnictví Praha východ 4
Zámečnictví Praha východ 5
Zámečnictví Praha východ 6

Zámečnictví Praha východ nabízí nouzové otevírání všech druhů zámků

Hledáte zámečníka v okrese Praha-východ? Obraťte se na nás. Zámečnictví Praha východ nabízí profesionální zámečnické práce v celém okrese Praha východ, a to ve dne i v noci.

Zámečnictví Praha východ se věnuje opravdu všem oborům zámečnictví od pohotovostního zámečnictví, autozámečnictví přes zabezpečování nemovitostí po otevírání a servis trezorů. Můžeme Vás tak snadno dostat ze svízelné situace, jako jsou například zabouchnuté dveře, zalomený klíč v zámku, zapomenuté klíče od auta či nefungující zámek u trezoru. Všichni technici zámečnictví Praha východ jsou odborníci s dlouholetou praxí a řemeslnou zručností.

Zámečnická pohotovost – ANDĚLÉ je profesionální společností poskytující non stop služby zámečnictví v oblasti Praha východ. I vám se může stát, že budete zámečnictví Praha východ potřebovat! Uložte si proto naše telefonní číslo 774 550 040 pro případ, že si zabouchnete dveře nebo se stane něco s vašim zámkem u dveří bytu či auta.

Zámečnictví Praha východ poskytuje služby 24 hodin denně a 7 dní v týdnu

Ať máte jakýkoli problém s Vaším zámkem, dveřmi či trezorem, potřebujete rychle pomoci s opravou dveří po pokusu o vloupání nebo poradit, jak zabezpečit Vaši nemovitost, nebojte se s důvěrou obrátit na zámečnictví Praha východ, jsme tu pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce!

Zámečnictví Praha východ poskytuje všem zákazníkům vždy rychlý, spolehlivý a kvalitní zámečnický servis! Pří otevírání zámků všech druhů vždy dbáme na minimální poškození. Snažíme se tak o co nejnižší náklady na další opravy spojené s otevřením dveří. Veškeré potřebné díly, jako jsou např. vložky do zámků, kování a další vozíme vždy s sebou.

Kdykoliv budete potřebovat v oblasti Praha východ profesionální zámečnické služby, kontaktujte nás!

Zámečnictví Praha východ u Vás bude do 60 minut od zavolání

Dojezd pohotovostního technika zámečnictví Praha východ je garantován do 60 minut od zavolání na zákaznickou linku 774 550 040. To jistě ocení každý, kdo potřebuje rychlý, kvalitní a bezproblémový zámečnický servis.

Ať už máte zalomený klíč v zámku, zabouchnuté dveře nebo potřebujete otevřít auto, ve kterém jste si zapomněli klíče, věříme, že budete s našimi profesionálními zámečnickými službami naprosto spokojeni a budete se na zámečnictví Praha východ v budoucnu znovu obracet a doporučovat svým přátelům.

Všem našim klientům garantujeme 30% slevu na pohotovostní dojezd našeho technika v případě, že dojezd překročí uvedený limit 60 minut od zavolání klienta na naši pohotovostní linku 774 550 040.

Zámečnictví Praha východ to profesionalita a kvalitní práce

Jestliže jste se dostali do situace, která vyžaduje práci zkušeného zámečníka, neváhejte se obrátit na zámečnictví Praha východ. Náš zámečník Praha je tu pro vás. Pracujeme s nejmodernějšími bezpečnostními zámky, vložkami, systémy i kováním, naši zámečníci procházejí pravidelným školením a poskytují pohotovostní i nepohotovostní zámečnické práce v té nejvyšší kvalitě.

Zámečnictví Praha východ – služby

 • otevírání zamčených nebo zabouchnutých dveří
 • vyjímání zalomených klíčů či jiných cizích předmětů ze zámků
 • otevírání zaseknutých či rozbitých zámků
 • otevírání automobilů všech značek a typů
 • výměny zámků, vložek a dveřního kování
 • opravy dveří, zámků a dveřního kování všech druhů a typů
 • montáže bezpečnostních zámků a bezpečnostních vložek
 • montáže bezpečnostních přístupových systémů
 • servis trezorů (otevírání, opravy a výměny trezorových zámků)
 • realizace systému generálního a hlavního klíče
 • servis lištových, rozvorových a jiných zámků
 • výměny a opravy autozámků
 • poradenství při výběru bezpečnostních prvků