Zámečnictví Praha 9

Zámečnictví Praha 9
Zámečnictví Praha 9 1
Zámečnictví Praha 9 2
Zámečnictví Praha 9 3
Zámečnictví Praha 9 4
Zámečnictví Praha 9 5
Zámečnictví Praha 9 6

Zámečnictví Praha 9 pomáhá všem, kteří řeší potíže se zámkem nebo dveřmi

Hledáte v oblasti Praha 9 odbornou a rychlou pomoc v oboru zámečnictví? V zámečnictví Praha 9 pracujeme nepřetržitě a jsme připraveni Vám kdykoliv poskytnout pomoc zručného a zkušeného řemeslníka.

Pokud zavoláte na pohotovostní linku zámečnictví Praha 8, nemusíte se obávat, že Vás necháme ve štychu v případě, pokud si v tu nejméně vhodnou chvíli zabouchnete vstupní dveře a zůstanete před nimi bezmocně stát bez klíčů nebo se Vám porouchá zámek od auta a nebudete moct odjet na důležitou schůzku.

Zámečnická pohotovost – ANDĚLÉ je profesionální společnost poskytující nonstop služby zámečnictví v oblasti Praha 9 i dalších částech metropole. Uložte si naše telefonní číslo 774 550 040 pro případ, že si zabouchnete dveře nebo se stane něco s vašim zámkem u dveří bytu či auta. Zámečnícká pohotovost Praha 9 je otevřena nonstop.

Do zámečnictví Praha 9 se dovoláte nonstop!

Zámečnictví Praha 9 si můžete na pomoc zavolat kdykoli, protože jsme k dispozici nonstop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce.

Rychle a bez dlouhých diskuzí vyřešíme k Vaší spokojenosti všechny prekérní situace, do kterých se díky rozbitému zámku nebo zabouchnutým dveřím dostanete. Profesionálové zámečnictví Praha 9 otevřou jakékoliv dveře, ať již zabouchnuté nebo se zalomeným klíčem v zámku.

Provádíme i pohotovostní otevírání automobilů, trezorů či výměny poškozených bezpečnostních zámků a kování při pokusu o vloupání. Veškeré potřebné díly, jako jsou např. vložky do zámků, kování a další si vozíme vždy s sebou.

Zámečnictví Praha 9 u Vás bude do 60 minut od zavolání!  

Služby zámečnictví Praha 9 Vám poskytneme nejpozději do 60 minut od objednávky na naší pohotovostní lince 774 550 040. Jestliže to aktuální dopravní situace v Praze dovolí, budeme se snažit přijet i dříve.

Pokud by se technikovi zámečnictví Praha 9 nepodařilo splnit stanovený 60 minutový limit, garantujeme Vám 30% slevu.

V případě potřeby volejte kdykoliv, zámečnictví Praha 9 se o Vás postará!

Zámečnictví Praha 9 garantuje poctivé a kvalitní služby

Zkušení řemeslníci zámečnictví Praha 9 jsou seznámeni s nejmodernějšími technikami otevíraní zámků dveří, aut i trezorů. Pracujeme s kvalitními materiály a nabízíme jen špičkové zámečnické výrobky.

V oboru zámečnictví se pohybujeme již 16 let a vždy dbáme na to, aby byl zákazník s našimi službami naprosto spokojen a mohl se na spolehnout na naši precizně provedenou práci.

Zámečnictví Praha 9 Vám může nabídnout:

  • Otevírání zabouchnutých i zamčených dveří
  • Otevírání zaseknutých a poškozených zámků
  • Otevírání všech typů aut
  • Vyjmutí zalomených klíčů a cizích předmětů ze zámku
  • Opravy dveří a zámků po vloupání
  • Výměna bezpečnostních zámků a vložek
  • Výměny dalších druhů zabezpečení
  • Dodávka a montáž speciálního bezpečnostního kování na dveře i okna
  • Realizace systému generálního klíče
  • Servis trezorů