Zámečnictví Praha 7

zámečnictví Praha 7
zámečnictví Praha 7
zámečnictví Praha 7
zámečnictví Praha 7
zámečnictví Praha 7
zámečnictví Praha 7
zámečnictví Praha 7

Zámečnictví Praha 7 Vám ochotně pomůže s jakýmkoli problémem se zámkem

Pokud se v městské části Praha 7 dostanete do svízelné situace, která vyžaduje zásah zkušeného zámečníka, neváhejte se obrátit na zámečnictví Praha 7. Naše služby určitě oceníte, až zůstanete stát před zabouchnutými dveřmi, nebo autem s klíčky zamčenými uvnitř vozu, zalomíte klíč v zámku nebo Vám zloději poškodí zámek u vstupních dveří a ty nepůjdou zavřít.

Zámečnictví Praha 7 Vám rychle přispěchá na pomoc, stačí zavolat na naši pohotovostní linku 774 550 040.

Zámečnická pohotovost – ANDĚLÉ je profesionální společnost poskytující non stop služby zámečnictví nejen v oblasti Praha 7. Telefonní číslo 774 550 040 na naši pohotovostní linku si uložte pro případ, že se stane něco s vašim zámkem u dveří bytu či auta nebo si „jen“ zabouchnete dveře. Zámečnická pohotovost Praha 7 je tu pro vás nonstop.

Zámečnictví Praha 7 dokáže vyřešit Váš problém do 60 minut!

Zámečnictví Praha 7 garantuje dojezd pohotovostního technika nejpozději do 60 minut od zavolání klienta na naši pohotovostní linku 774 550 040. Snažíme se však v závislosti na dopravní situaci v Praze přijet i dříve.

Pokud dojezd technika překročí garantovaný limit 60 minut, poskytneme Vám 30% slevu!  

Zámečnictví Praha 7 má pracovní dobu nonstop!

Komplexní zámečnické služby si u nás můžete objednat doslova kdykoliv. Profesionálové zámečnictví Praha 7 jsou k dispozici na telefonním čísle 774 550 040 non stop - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce!

Jste-li v situaci, kdy se bez šikovné zámečnické pohotovosti neobejdete, ať je to ve dne nebo v noci, ve všední dny či ve svátek, kontaktujte nás!

Zámečnictví Praha 7 nabízí spektrum činností

Zámečnictví Praha 7 poskytuje nejen zámečnickou pohotovost, včetně otvírání aut, bytů, zabouchnutých a zamčených dveří, výměny vložek a zámků či vyjmutí zalomených klíčů nebo cizích předmětů ze zámku. Provádíme také trezorový servis, opravy dveří po vloupání, elektronické zabezpečení celých objektů, realizujeme systém generálního klíče i montáže zabezpečovacích prvků na dveře – bezpečnostních štítů, přídavný či rozvorových zámků.

V zámečnictví Praha 7 pracujeme s moderními a kvalitními výrobky a technologiemi, máme k dispozici veškerou dostupnou moderní techniku, naši zkušení zámečníci odvádějí vždy špičkovou řemeslnou práci a patří k těm nejlepším v oboru. Ochotně odpoví na všechny Vaše dotazy a podají Vám cenné rady, které mohou pomoci uchránit váš majetek, před zloději.

Nejvíce objednávané služby zámečnictví Praha 7:

  • otevírání zabouchnutých dveří všech druhů
  • otevírání zaseknutých nebo poškozených zámků
  • otevírání automobilů všech značek a typů
  • vyjmutí zalomených klíčů nebo různých předmětů ze zámků
  • pohotovostní výměna zámků, vložek nebo dveřního kování
  • opravy dveří a zámků po krádeži a vloupání
  • montáže bezpečnostních zámků a bezpečnostních vložek