Zámečnictví Praha 6

Zámečnictví Praha 6
Zámečnictví Praha 6 1
Zámečnictví Praha 6 2
Zámečnictví Praha 6 3
Zámečnictví Praha 6 4
Zámečnictví Praha 6 5
Zámečnictví Praha 6 6

Zámečnictví Praha 6 působí po celém tomto pražském obvodě

V nabídce služeb zámečnictví Praha 6 najdete především činnosti v oblasti otevírání zabouchnutých dveří a všech druhů zámků i trezorů, opravy zámků včetně bezpečnostních a závorových, jejich výměny a další zámečnické služby. 

Pokud se tedy dostanete do nepříjemné situace, jako je např. zalomení klíče v zámku, zabouchnutí dveří či ztracení klíčů od auta, volejte pohotovostní linku zámečnictví Praha 6, na které čeká náš pohotovostní technik a poskytne Vám co nejrychleji svoje profesionální služby.

Zámečnická pohotovost – ANDĚLÉ je profesionální společnost poskytující non stop služby zámečnictví nejen v oblasti Praha 6 a nejen tam. Uložte si naše telefonní číslo 774 550 040 pro případ, že se stane něco s vašim zámkem u dveří bytu či auta nebo si „jen“ zabouchnete dveře. Zámečnícká pohotovost Praha 6, kterou máme v nabídce vás nezklame.

Zámečnictví Praha 6 pomáhá non stop!

Zámečnictví Praha 6 má non stop pracovní dobu, takže naše si naše zámečnické služby můžete objednat doslova kdykoliv – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce.

Naši zkušení profesionálové dokážou odemknout jakékoliv dveře a bez dlouhého čekání Vám pomohou dostat se ze složité situace, kterou sami nevyřešíte. Nejen, že ochotně otevřou jakékoliv zabouchnuté dveře, ale dokážou vyjmout i zalomený klíč či jiný předmět ze zámku, otevřít zamčené auto nebo v případě loupeže vyměnit nebo opravit poškozený zámek a kování. Veškeré potřebné díly, jako jsou např. vložky do zámků, kování a další vozíme vždy s sebou.

Specialisté zámečnictví Praha 6 si dokážou poradit s každou složitou situací a ani bezpečnostní trezor pro nás není nepřekonatelný. 

Zámečnictví Praha 6 Vám pomůže do 60 minut od zavolání

Víme, že čas má svou cenou, obzvlášť když stojíte před zamčenou kanceláří a důležitá schůzka blíží. Proto zámečnictví Praha 6 garantuje dojezd pohotovostního technika do 60 minut od zavolání na naši pohotovostní linku 774 550 040.

V případě, že dojezd překročí uvedený limit, poskytneme Vám 30% slevu!  

Zámečnictví Praha 6 nabízí nejen non stop pohotovost

Kromě pohotovostních zámečnických služeb má zámečnictví Praha 6 v nabídce široké spektrum zámečnických služeb. Nabízíme např. servis lištových, rozvorových a jiných zámků, bezpečnostních dveří, dílenské zámečnické práce, trezorový servis, komplexní zabezpečení nemovitostí i systém generálního klíče.

Zámečnictví Praha 6 je pro Vás vždy 100% jistota kvalitní a rychle odvedené práce.

Nabídka služeb zámečnictví Praha 6:

 • otevírání zabouchnutých dveří
 • otevírání zámků se zalomeným klíčem
 • otevírání aut všech značek
 • montáže bezpečnostních dveří a zámků
 • montáže bran a mříží
 • opravy po vloupání
 • systém generálního klíče
 • montáže bezpečnostních přístupových systémů
 • servis trezorů
 • výměny a opravy autozámků
 • servis lištových, rozvorových a jiných zámků