Zámečnictví Praha 2

Zámečnictví Praha 2
Zámečnictví Praha 2 1
Zámečnictví Praha 2 2
Zámečnictví Praha 2 3
Zámečnictví Praha 2 4
Zámečnictví Praha 2 5
Zámečnictví Praha 2 6
Zámečnictví Praha 2 7
Zámečnictví Praha 2 8
Zámečnictví Praha 2 9

Dostali jste se do situace, která vyžaduje zámečnictví Praha 2?

Služby zámečnictví Praha 2 oceníte zejména, pokud žijete v některé z krásných lokalit Prahy 2, zabouchli jste si dveře, zapomněli si klíče uvnitř auta, zalomili klíč v zámku nebo klíče „jen“ ztratili.

A že jste služby zámečnictví Praha 2 doteď nepotřebovali? Věřte, že i Vám se v nejméně vhodnou chvíli může stát, že zůstanete bezmocně stát před zamčenými dveřmi bez klíčů v ruce. V takovou chvíli budete rychle volat pohotovostní službu zámečnictví Praha 2 a my Vám ochotně pomůžeme.

Zámečnická pohotovost – ANDĚLÉ je profesionální společnost poskytující non stop služby zámečnictví nejen v oblasti Praha 2. Uložte si naše telefonní číslo 774 550 040 pro případ, že se stane něco s vašim zámkem u dveří bytu či auta nebo si zabouchnete dveře. Naše zámečnícká pohotovost Praha 2 je zárukou kvality.

Zámečnictví Praha 2 je tu pro vás 24 hodin denně a 7 dní v týdnu!

V zámečnictví Praha 2 na Vaše požadavky čekají zkušení profesionálové, kteří dokážou odemknout jakékoliv dveře. Na naše služby se můžete spolehnout v kteroukoliv denní či noční dobu, kterýkoliv den. Naše zámečnictví Praha 2 funguje non stop - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce!

Bez dlouhého čekání za Vás vyřešíme všechny složité situace, jako jsou zabouchnuté dveře, poškozený zámek, zamčené auto nebo zalomený klíč v zámku. Rovněž Vám rádi pomůžeme s výměnou poškozenému zámku po vloupání nebo otevřením jakéhokoliv bezpečnostního trezoru. Veškeré potřebné díly, jako jsou např. vložky do zámků, kování a další vozíme vždy s sebou.

Zámečnictví Praha 2 u Vás bude do 60 minut!

Jakmile se vám v oblasti Praha 2 stane, že budete rychle potřebovat zámečnické služby, kontaktujte nás!

Dojezd našeho zámečníka garantujeme nejpozději do 60 minut od zavolání klienta na naši pohotovostní linku 774 550 040. V případě, že dojezd překročí uvedený limit, poskytneme Vám 30% slevu!  

Zámečnictví Praha 2 nabízí široké spektrum zámečnických prací

V oboru zámečnictví se pohybujeme již 16 let, disponujeme veškerou dostupnou moderní technikou i technologiemi a profesionálové ze zámečnictví Praha 2 patří k těm nejlepším.

Kromě pohotovostních zámečnických služeb nabízí zámečnictví Praha 2 také servis lištových, rozvorových a jiných zámků, servis bezpečnostních dveří, dílenské práce, trezorový servis, zabezpečení nemovitostí i systém generálního klíče. U nás se vždy můžete spolehnout na rychle a precizně odvedenou práci.

Zámečnictví Praha 2 poskytuje tyto služby:

  • otevírání zabouchnutých dveří
  • otevírání dveří se zaseknutým zámkem či zalomeným klíčem
  • otevírání aut všech značek
  • opravy a výměny zámků, kování a dalších prvků
  • montáže bezpečnostních zámků a bezpečnostních vložek
  • montáže bezpečnostních přístupových systémů
  • servis trezorů
  • výměny a opravy autozámků
  • realizace systému generálního klíče
  • servis lištových, rozvorových a jiných zámků