Zámečnictví Praha 10

Zámečnictví Praha 10
Zámečnictví Praha 10 1
Zámečnictví Praha 10 2
Zámečnictví Praha 10 3
Zámečnictví Praha 10 4
Zámečnictví Praha 10 5
Zámečnictví Praha 10 6

Zámečnictví Praha 10 se zabývá především pohotovostními službami, jako je např. otevírání zabouchnutých dveří, vyjímání zalomených klíčů či jiných cizích předmětů ze zámků, otevírání zamčených aut i trezorů. Nabízíme i různé nepohotovostní zámečnické práce, např. opravy všech druhů zámků včetně bezpečnostních.

Jestliže se tedy dostanete do svízelné situace, jako je např. zalomení klíče v zámku, zabouchnutí dveří či ztráta klíčů od auta, volejte pohotovostní linku zámečnictví Praha 10, na které jsou připraveni pomoci Vám co nejrychleji naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi.

Zámečnická pohotovost – ANDĚLÉ je profesionální společnost poskytující nonstop služby zámečnictví nejen v oblasti Praha 10. Naše telefonní číslo 774 550 040 si pro jistotu uložte, nikdy nevíte, kdy že se stane něco s vaším zámkem u dveří bytu či auta nebo si „jen“ zabouchnete dveře.

Zámečnictví Praha 10 pomáhá nonstop!

Pokud se stane, že budete akutně potřebovat zámečnickou pomoc, můžete si objednat služby zámečnictví Praha 10 v kteroukoliv denní či noční dobu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce.

Na pohotovostní lince zámečnictví Praha 10 jsou k Vám připraveni vyjet zkušení řemeslníci a bez dlouhého čekání vyřeší Váš problém s jakýmkoliv zámkem. Nejen, že Vám ochotně otevřou zabouchnuté dveře, ale dokážou vyjmout i zalomený klíč či jiný předmět ze zámku, otevřít zamčené auto nebo v případě loupeže vyměnit nebo opravit poškozený zámek i kování. Veškeré potřebné díly, jako jsou např. vložky do zámků, kování a další vozíme vždy s sebou.

Zámečnictví Praha 10 Vám má garantovaný dojez do 60 minut od zavolání

Víme, že čas má svou cenou, obzvlášť když stojíte před zabouchnutými dveřmi a doma v troubě se Vám peče husa. Zámečnická pohotovost Praha 10 proto garantuje dojezd pohotovostního technika do 60 minut od zavolání na naši pohotovostní linku 774 550 040.

V případě, že náš zámečník Praha nedorazí do uvedeného limitu, poskytneme Vám 30% slevu! 

Zámečnictví Praha 10 nabízí široké spektrum činností

Zámečnictví Praha 10 to jsou nejen pohotovostní služby, ale také mnoho dalších zámečnických prací. Nabízíme např. dílenské zámečnické práce, trezorový servis, komplexní zabezpečení nemovitostí, realizace systému generálního klíče, servis lištových, rozvorových a jiných zámků, dodávky i montáže bezpečnostních dveří, atd.

Pracovníci zámečnictví Praha 10 si dokážou poradit s každou zámečnickou objednávkou, ani ten nejsložitější trezorový zámek nás nepřekvapí!

Nabídka služeb zámečnictví Praha 10:

  • otevírání zabouchnutých dveří
  • vyjímání zalomených klíčů
  • otevírání aut všech značek
  • opravy po vloupání
  • montáže bezpečnostních dveří a zámků
  • montáže bran a mříží
  • systém generálního klíče
  • řešení bezpečnostních přístupových systémů
  • servis trezorů
  • servis lištových, rozvorových a jiných zámků