Restaurace Praha 6

Restaurace Praha
Restaurace Praha 1
Restaurace Praha 2
Restaurace Praha 3
Restaurace Praha 4
Restaurace Praha 5
Restaurace Praha 6
Restaurace Praha 7

Pokud vás zajímá opravdu dobrá a příjemná restaurace Praha 6, tak si troufneme vám doporučit Hostinec Na Slamníku. Tato česká hospoda vám nabídne vskutku dobré pivo, zahrádku, grilování, živou hudbu a velké prostory na svatby či narozeninové oslavy. Zdejší personál je milí a ochotný. Co víc by člověk od dobré hospody mohl chtít.

Wolkerova 12,
160 00 Praha 6
+420 233 322 594
rezervace pouze telefonicky

Restaurace v Praze s nejlepším čepovaným pivem

V hostincích je vždy nejvíce rušno a veselo, pokud se čepuje správné pivo a obsluha správně a pohotově obsluhuje. To je spolu s chutným jídlem opravdu základ každé hospody. V restauraci Praha 6 Na Slamníku toto vše můžete očekávat na velmi vysoké úrovni. Tato Restaurace Praha, která je v Pražských Dejvicích má pro vás připraveno řadu míst, kde můžete příjemně posedět. Hostinec Na Slamníku vás určitě potěší vším výše uvedeným - pivo, jídlo a příjemný personál.

Restaurace Praha - oslavte narozeniny nebo svatbu!

Tato restaurace na svatby, firemní večírky nebo pro narozeninové oslavy je jako stvořena. V restauraci mají oddělený prostor - sál, kde lze hostit uzavřenou společnost. Jestliže tedy hledáte restaurace na svatby nebo restaurace pro narozeninové oslavy a ostatní různé večírky, tak určitě neprohloupíte, když si uděláte telefonem rezervaci v této restauraci Praha 6 - Na Slamíku.

Určitě budete i rádi, že budete moci využít i prostornou a hezkou zahrádku, s kterou daná restaurace Praha - hostinec Na Slamníku disponuje. Dokonce je asi i samozřejmé, že by restaurace na svatby měla takovou zahrádku mít. Kde jinde by mohli hosté tančit, poslouchat muziku a sedět v létě na čerstvém vzduchu? Jistěže jenom na zahrádce, která je přístupná pouze po průchodu hospodou a nikoliv na ulici, jak tomu často bývá u hospod v centru. 

Tato restaurace vám nabízí plnohodnotnou záhrádku, která má okolo stromy a ty vám navíc poskytnou příjemný stín. Navíc zde hraje i živá muzika a grillujou se místní speciality na grillu. Tudíž tato restaurace s živou muzikou a restaurace s grilem v jednom hostinci, je pro vás naprosto ideálním místem zvláště v letní dny.

Restaurace v Praze s živou hudbou

V neposlední řadě je Hostinec Na Slamníku známý i slavným hudebním klubem. Živá hudba v restauraci je vždy vítaným zpestřením.  Kvalitní hudební produkci jistě uvitá každý návštěvník. Znalci hudební scény vědí, že právě na pódiu této restaurace začínala před lety nejedna slavná kapela. Sportovním fandům udělá radost TV na sportovní přenosy.

Jedinečná zahradní restaurace v Praze – Hostinec Na Slamníku

V létě se restaurace se zahrádkou stávají velmi často vyhledávaným tématem. Lidé dokonce často volí jiné hospody, než ty za rohem baráku, na které jsou zvyklí a znají to tam. Zahrádka je zkrátka velké lákadlo, které ale nenabízí každá hospoda. Restauraci se zahrádkou vám jistě doporučí každý zkušený návštěvník hospody. Restaurace s terasou jsou také velmi často žádané a i tu najdete v tomto hostinci. Hostinec Na Slamníku má i na své zahrádce terasu a o to příjemnější posezení bude.

Dobroty z grilu si vychutnáte v hostinci Na Slamníku

Restaurace s grilováním je velmi oblíbená mezi návštěvník a samozřejmostí je i skvěle načepované tradiční české pivo, které osvěží každého návštěvníka. V zimních měsících je k dispozici posezení uvnitř. Interiér si zachoval původní tradiční ráz, včetně kachlových kamen a krbu. Věděli jste, že restaurace v Praze - hostinec Na Slamníku možná jako jediný nabízí domácí buchty? Pokud ne, tak neváhejte a přijďte se přesvědčit o vysoké úrovni tamní gastronomie a útulném prostředí.