Karavany Praha - půjčovna karavanů

Karavany Praha
obytné vozy půjčovna
půjčení obytného vozu
Karavany půjčovna
Obytné vozy
půjčovna karavanů
půjčovna obytných vozů
půjčovna karavanů Praha
půjčovna obytných vozů Praha
Karavany k půjčení

Jestliže jste uvažovali nad tím, jak moderním a komfortním způsobem cestovat během nadcházející dovolené, tak by se vám mohla líbit možnost cestování s karavanem. Společnost Karavany Praha vám může nabídnout zcela nové karavany k půjčení. Zajímáte-li se o obytné vozy, obraťte se na ně. V případě zájmu o pronájem obytného vozů vám veškeré potřebné informace poskytne jejich půjčovna obytných aut. Na jejich webu naleznete bližší informace o jednotlivých karavanech k pronájmu a také rezervační systém, kde uvidíte, kdy jsou volné termíny. S rezervací vám doporučujeme neotálet, protože před začátkem sezóny, je už plně obsazeno. Po vyřízení nezbytných formalit bude váš obytný vůz připraven a budete se moci vydat na vaší nevšední dovolenou.

Karavany Praha – trendy

Možnosti cestování se neustále mění a vyvíjí, nároky cestovatelů se zvyšují. Více a více oblíbenější se v poslední letech stává možnost cestování v karavanu. Obytné karavany nebo obytné vozy vám na dovolené nabídnout mnohem více volnosti.

Tento způsob cestování vám poskytne opravdu až téměř neomezenou svobodu. Máte možnost si naplánovat dovolenou přesně tak, jak budete chtít. Hlavní výhodou však je, že tyto plány můžete kdykoliv změnit a to velmi lehce. Nemusíte rezervovat žádný hotel, rušit dosavadní ubytování atd. Pouze změníte směr s vámi půjčeným karavanem. Veškerý komfort vám zaručí půjčovna karavanů Praha. Vozy jsou plně pojištěny

Obytné vozy – profesionální přístup

Pořízení nového karavanu je docela nákladnou záležitosti, kterou si jen málokdo může dovolit. Díky firmě Karavany Praha tuto investici nemusíte podstupovat a i přesto si užít dovolenou v obytném voze. Tato zavedená firma vychází vstříc i těm nejnáročnějším klientům a funguje jako špičková půjčovna karavanů.

V nabídce mají kvalitní a nové karavany. Samotné cestování tímto způsobem je velkou radostí a zvlášť v dnešní době. Půjčení karavanu je zcela jednoduché, rychlé a bezstarostné.

Nejen v České republice, ale i v zahraničí existuje neustále se rozšiřující zázemí s kempy pro karavany nebo místa uzpůsobena pro parkování karavanu. Pokud s takovými místy chcete poradit, tak i s tímto dotazem se na půjčovnu karavanů můžete obrátit.

Půjčovna karavanů – pohodlí na cestách

Při cestě s půjčeným karavanem nemusíte mít žádné obavy, můžete si užít opravdu bezstarostnou dovolenou plnou radosti a volnosti a to i díky tomu, že půjčovna karavanů Praha má všechny své vozy plně havarijně pojištěné. 

Na cestu se tak můžete vydat v klidu a bez zbytečných komplikací a obav. Další velká výhoda, které mohou klienti využít, spočívá v tom, že karavany jsou uzpůsobeny jak pro provoz v letním, tak i zimním období. Jsou univerzálně vybaveny pro celoroční provoz a nemusíte se proto při plánování dovolené nijak omezovat v závislosti na ročním období. Připomínáme, že většina příslušenství je poskytována zdarma. V zimním období, je také možnost nechat zaparkovat karavan na náměstí ve Strážném.

Půjčovna karavanů – nabídka

Veškeré bližší podrobnosti ohledně aktuální a bezkonkurenční nabídky karavanů vám poskytne přímo v půjčovna karavanů Praha

Obytné vozy – nabízené příslušenství:

Na stránkách společnosti Karavany Praha naleznete veškeré potřebné informace pro pronájem karavanů a pro pronájem obytných vozů

Společně se zapůjčením karavanů nabízí bezplatné zapůjčení následujícího příslušenství:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Za příplatek vám poskytnou i následující příslušenství, které ještě více oživí vaši dovolenou:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50